Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Czas i koszty dostawy

Czas dostawy

Przez czas realizacji zamówienia rozumie się sumę czasu przygotowania zamówienia oraz czas doręczenia Produktu. 

Zamówienia z formą płatności za pobraniem, które wpłynęły do godziny 10.30 dnia roboczego, są przygotowywane tego samego dnia roboczego i przekazywane firmie kurierskiej do doręczenia, natomiast zamówienia, które wpłynęły po godzinie 10.30 dnia roboczego są przygotowywane nie później niż następnego dnia roboczego i przekazywane firmie kurierskiej do doręczenia. 

Zmówienia z formą płatności szybki przelew, karta płatnicza, Apple Pay, Google Pay lub system BLIK są przygotowywane po wpływie środków na rachunek bankowy Sprzedawcy. Zamówienia, za które środki wpłynęły na rachunek bankowy Sprzedawcy do godziny 10.30 dnia roboczego, są przygotowywane tego samego dnia roboczego i przekazywane firmie kurierskiej do doręczenia, natomiast zamówienia, za które środki wpłynęły na rachunek bankowy Sprzedawcy po godzinie 10.30 dnia roboczego, są przygotowywane nie później niż następnego dnia roboczego i przekazywane firmie kurierskiej do doręczenia.

Brak wpływu za zamówienie z formą płatności szybki przelew, karta płatnicza, Apple Pay, Google Pay lub system BLIK w terminie 7 dni od daty złożenia zamówienia powoduje anulowanie tego zamówienia.

Czas doręczenia zależy od wybranego sposobu dostawy.
Inpost Paczkomat: "98% przesyłek nadanych w Paczkomatach dociera do odbiorcy już następnego dnia." Więcej informacji na stronie Inpost.
Kurier GLS: "Paczki krajowe zazwyczaj docierają do celu w następnym dniu roboczym." Więcej informacji na stronie GLS.

 

Koszty dostawy

Inpost Paczkomat – 9,99 zł
Kurier GLS – 15,00 zł
Kurier GLS za pobraniem – 18,50 zł

Darmowa dostawa przysługuje przy zamówieniu za kwotę powyżej 100 zł
.

UWAGA: w przypadku zamówienia map ściennych (w wersji plakatowej, oprawionych w listwy lub w aluminiowej ramie), jedyne dostępne formy dostawy to kurier GLS lub kurier GLS za pobraniem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl