Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O wydawnictwie

                                                                          

Kartografia to nasza specjalność, turystyka – nasza pasja. Ułatwiamy podróżowanie i rozwijanie zainteresowań ludziom ciekawym świata. Co roku dostarczamy im ponad pół miliona map i przewodników. Wiemy, że nasze publikacje – praktyczne i wygodne w użyciu – zostają z czytelnikami na długo.

Sami żyjemy wyjazdami i inspirujemy do podróży innych.

Z czasem staliśmy się liderem na rynku kartografii i jednym z największych wydawców przewodników turystycznych w Polsce. Od ponad dwudziestu lat podstawę oferty i najlepszą wizytówkę ExpressMap stanowią mapy laminowane – unikatowe produkty chronione przez Urząd Patentowy RP. W naszym katalogu znajduje się także kilka serii przewodników turystycznych, publikacje o charakterze albumowym, atlasy samochodowe, składane mapy foliowane, papierowe i w kartonowej oprawie, mapy ścienne, a także mapy elektroniczne przeznaczone do użytku na smartfonach i tabletach. Ofertę uzupełniają szczegółowe mapy trekkingowe wydawnictwa terraQuest, firmy powiązanej ze spółką ExpressMap edytorsko, technologicznie i dystrybucyjnie. Łącznie w portfolio obu wydawców znajduje się ponad 700 tytułów w kilku wersjach językowych.

Jesteśmy jednym z niewielu polskich wydawnictw, którym udało się skutecznie wprowadzić własne produkty na rynki europejskie. Szukajcie naszych map i przewodników także m.in. we Francji, w Finlandii i na Węgrzech.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl